• Usługi
    Cateringowe

    „Pomidory i oregano czynią potrawę włoską, wino i estragon – francuską. Kwaśna śmietana zamienia ją w potrawę rosyjską, a cytryna i cynamon – w grecką. Sos sojowy zamienia jedzenie w danie chińskie, a czosnek czyni je smacznym.”

    - Alice May Brock
  • 1

Usługicateringowe

Już od pierwszego kontaktu służymy swoim klientom fachową poradą odnośnie przygotowania odpowiedniego menu. Nasze doświadczenie w cateringu pozwala nam na idealne dopasowanie menu pod dane wydarzenie, niezależnie od tego, czy ma ono charakter biznesowy czy rodzinny, oficjalny czy raczej bardziej na luzie. Wspólnie z Tobą dopracujemy każdy szczegół. Naszą wizję przekazujemy w całości, tak byś zobaczył ją swoimi oczami. Chcemy byś przeniósł się razem z nami do świata kulinarnych doznań, pełnego nowych smaków i aromatów.

Jesteśmy zdania, że catering z obsługą dla firm to sztuka, którą należy celebrować – niezależnie od charakteru wydarzenia.

Każdy event to dla nas nowe wyzwanie, któremu chętnie sprostamy. Nie boimy się małych, ani wielkich wydarzeń, to one napędzają nas do działania. Wychodzimy z założenia, że im więcej gości, tym lepiej, gdyż jedzenie smakuje bardziej, gdy biesiadników jest wielu. Zadbamy o każdy szczegół począwszy od dobrania odpowiedniego menu, a skończywszy na kolorze serwetek na stołach.

Zarówno na imprezach, jak i szkoleniach dla firm, catering z obsługą na dobre zagościł w planach organizacyjnych i odgrywa dużą rolę podczas eventow, a także wpływa na opinie ich uczestników. Potrzebujesz cateringu z obsługą na imprezę firmową lub konferencję? Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do nas! Chętnie podejmiemy się przygotowania menu, aranżacji stołów oraz serwowania potraw podczas zaplanowanego przez Ciebie wydarzenia.

Usługicateringowe

Już od pierwszego kontaktu służymy cateringową poradą. Nasze doświadczenie pozwala nam na idealne dopasowanie menu pod dane wydarzenie. Wspólnie z Tobą dopracujemy każdy szczegół. Naszą wizję przekazujemy w całości, tak byś zobaczył ją swoimi oczami. Chcemy byś przeniósł się razem z nami do naszego świata cateringu.

Catering to sztuka, którą należy celebrować.

Każda impreza to dla nas nowe wyzwanie, któremu chętnie sprostamy. Nie boimy się małych, ani wielkich wydarzeń, one napędzają nas do działania. Wychodzimy z założenia, że im więcej gości, tym lepiej, a jedzenie smakuje jeszcze lepiej, gdy biesiadników jest wielu. Zadbamy o każdy szczegół począwszy od dobrania odpowiedniego menu, a skończywszy na kolorze serwetki na stole.

Catering już na dobre zagościł na eventach i odgrywa dużą rolę, a także wpływa na opinie uczestników imprezy. Jeśli potrzebujesz cateringu na imprezę firmową lub rodzinną. Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do nas! Chętnie podejmiemy się organizacji cateringu podczas Twojego wydarzenia.