• Usługi

    „Jedzenie powinno zaspokajać głód – nie próżność, sprawiać przyjemność – nie trudność, być doznaniem kulinarnym – nie intelektualnym i dawać okazje do dzielenia się radością posiłku z bliskimi.”

    - Tessa Cappari-Borewska
  • 1

20 lattradycji

M i A Catering od ponad 20 lat organizuje bankiety, konferencje, spotkania integracyjne dla pracowników, imprezy plenerowe oraz rodzinne. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, co potwierdzają nasi liczni klienci. Podczas gastronomicznej podróży, pełnej ciekawych kulinarnych doświadczeń, przekonaliśmy do naszych usług wiele firm i instytucji (głównie z Poznania i okolic), które ku naszemu zadowoleniu, chętnie współpracują z Nami do dziś.

pełenprofesjonalizm

Oferujemy kompleksowe przygotowanie i realizację każdego wydarzenia z zachowaniem indywidualnego podejścia. Każdy catering przygotowujemy tak, aby zawsze był on szczególnym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci korzystających z niego osób. Nasze propozycje cateringowe oraz zawsze profesjonalna organizacja uroczystości, to odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta biznesowego i indywidualnego.

wspaniałaatmosfera

Wierzymy, że to właśnie pozytywna atmosfera, towarzysząca nam podczas organizacji różnego rodzaju eventów, jest kluczem do naszego sukcesu. Odpowiednio dobrane menu, uwzględniające indywidualne preferencje, staranna aranżacja stołów, odpowiedni dobór atrakcji oraz profesjonalna obsługa, to właśnie wspaniała atmosfera. Nasze pełne zaangażowanie i zgrany zespół pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego klimatu podczas każdej uroczystości. Jeśli jeszcze nie maiłeś okazji skorzystać z naszych usług, to zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.